דירוג קלפי דרגון בול

בשנים האחרונות תחום דירוג הקלפים צובר פופולאריות ותאוצה גדולה, יחד עם סוגי קלפים שונים שנכנסים למעגל הדירוגים. קלפי דרגון בול נחשבים לאורחים יחסית חדשים בנוף, ומציגים רמה חדשנית של איכות ושל “ארט” (העיצוב הכללי, הציורים והטיפוגרפיה שעל הקלף), ונראה שהמותג בדרך המהירה לליגה של הגדולים. יחד עם זאת, ככל שחברת הקלפים צעירה יותר כך ההחלטה איזה קלף לדרג ובאיזה חברת דירוג הופכת להיות מאתגרת יותר, שכן תחום האיסוף והשוק של המותג עדיין בחיתוליו באופן יחסי. לכן, עלינו להיוועץ בדעת מומחה בתחום שיוכל לסייע לנו לקבל את ההחלטה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורנו.

הערך הסנטימנטלי והכספי של קלפי דרגון בול רק עולה

עם שובו של המותג האהוב לקדמת הבמה ויציאת דרגון בול סופר, האנימה החדשה המשודרת ברחבי העולם, היה ברור שקלפי איסוף תואמים הם רק עניין של זמן. ואכן, החל מ2017 הם תופסים נתח שוק ההולך וגדל עם השנים. כיום קלפים אלה יכולים להימכר במאות ואלפי דולרים. אחד ההיבטים המשמעותיים בהצלחתם הגדולה כל כך הוא שהם למעשה מהווים פיסות זיכרון איכותיות מכל שנות המותג, כך שיכול להתחבר אליהם ילד קטן שמגלה את דרגון בול לראשונה וגם אדם בוגר שנהנה מפרץ נוסטלגיה. קשת רחבה של אנשים וגילאים היא מתכון בטוח למותג חזק ועל זמני, שסביר שיישאר איתנו לעוד שנים רבות.

כיצד לבחור בחברת דירוג הנכונה ובליווי הנכון בתהליך

כמו בכל סיטואציה בה אנו נדרשים לעזרתו של בעל מקצוע או חברה, נרצה להיות בטוחים שאנחנו עושים את הבחירה הטובה ביותר עבורנו. בתור התחלה, כדאי שנכיר את שלושת חברות הדירוג המרכזיות: BGS ,PSA ו- CGC. הוותיקה מבין השלוש, PSA, נוסדה ב-1986, בעוד BGS וCGC נוסדו ב-1986 ובשנת 2000 בהתאמה. לאחר ייעוץ מקצועי איתי, תוכלו לדעת איזה מהן היא המתאימה ביותר לדרג את קלפיכם ומדוע. כמו כן, החלק החשוב ביותר הוא להבטיח שהקלפים שלכם נשלחים באופן מקצועי ובטוח, כך שיגיעו במצב אופטימלי לחברת הדירוג. אנו בקנטו דיסטריקט דואגים לשמור את הקלפים בצורה מוגנת ביותר ולשלוח אותם בבטחה, ודירוג באמצעותנו כולל ביטוח ומיסים כך שתוכלו להיות רגועים בכל אספקט של התהליך.