התהליך של קנטו דיסטריקט

החלטתם סוף סוף שעליכם לדרג את קלפי המשחק שלכם בקנטו דיסטריקט!
ההתרגשות בשיאה, וכבר אי אפשר לחכות ולקבל בחזרה את הקלפים שעברו בהצלחה את תהליך הדירוג ויתפסו מקום של כבוד באוסף שלכם. אבל
חכו רק רגע אחד – לפני שיוצאים יחד לדרך, כדאי שתדעו היטב מה מצופה לכם בכל שלב ושלב של התהליך, כך שתהיו סמוכים ובטוחים שאתם מניחים את הקלפים שלכם בידיים הטובות ביותר שניתן.

ייעוץ

בתור התחלה, נקיים שיחה בה תוכלו להציג בפניי את הקלפים אותם חשבתם לדרג.
בהסתמך על הניסיון האישי והמקצועי שלי, אוכל לנסות ולהעריך את מצב הקלף ואת פוטנציאל הדירוג שלו.
בהתאם למצבו ובהתאם לתקציב שלכם, אייעץ כיצד כדאי להמשיך: איזה מהקלפים לדרג, באיזו חברת דירוג ובאיזה מסלול.

מסירת הקלפים

ברכות! החלטנו ביחד איזה קלפים כדאי לכם לדרג ובאיזה מסלול, וברצונכם למסור אותם מוקדם ככל שניתן.
באפשרותכם לשלוח אלי את הקלפים בדואר, או להגיע למסירה אישית. בנוסף, קנטו דיסטריקט נוכחים בכנסי קלפים משמעותיים בכל רחבי הארץ; תמיד שווה לבדוק איתי מראש ואולי נוכל להיפגש באחד מהם.

קליטת הקלפים במערכת

לאחר שהקלפים מגיעים אלי, הם עוברים ניקיון מקצועי שמעלה באופן משמעותי את הסיכוי לקבלת ציון גבוה יותר.
בהמשך, כל קלף וקלף מצולם במצלמת פול פ ריים עם עדשת מאקרו, כך שנוכל להבטיח מעקב אמיתי ובטוח עליו לאורך כל שלבי הדרך. הקלפים מקבלים סליב ייעודי וקארד סייבר , ושמורים בבטחה עד למועד שליחתם לדירוג שקורה ע”פ מחזורים. ניתן להתעדכן בנוגע למחזור הקרוב לשליחה בעמוד הפייסבוק שלנו.

שליחת הקלפים לחברת הדירוג

יוצאים לדרך. הקלפים ממריאים למסע טרנס -אטלנטי ויעברו מאות ואלפי קילומטרים עד להגעתם ליעד, אך אל חשש! המחיר שתשלמו על דירוג הקלף כבר כולל משלוח, מיסים וביטוחים.
לכם רק נשאר להתאזר בסבלנות ולהתחיל לצפות.

עדכונים שוטפים ומעקב

עם פתיחת התהליך המשותף שלנו, תקבלו פרופיל אישי באתר האינטרנט של קנטו דיסטריקט. בפרופיל תוכלו לצפות ברשימת הקלפים ששלחתם ולהתעדכן כל העת בסטטוס ההזמנה שלכם: מרגע קליטת הקלפים במערכת, ועד לקבלת הציון מחברת הדירוג וחזרת הקלפים בבטחה ארצה.
לא מעוניינים להיכנס ולבדוק באתר כל יום? אל דאגה, תוכלו לקבל התראות למייל ברגע שמשהו חדש קור ה עם ההזמנה שלכם.

קבלת הקלפים בחזרה

הגיע הרגע הגדול! אנחנו ממש ב סיום התהליך. הקלפים מגיעים בחזרה אלי, עוברים רישום מסודר ואריזה באופן המקצועי והבטוח ביותר. לאחר מכן, ניתן לקבלם בחזרה במגוון אופנים: משלוח עד הבית, משלוח לנקודת איסוף קרובה לביתכם או הגעה לאיסוף ממני בתיאום מראש. תתחדשו!